آشنایی با انواع بند رخت آپارتمانی تاشو

در حال حاضر پیشرفت علم و تکنولوژی در راستای بهبود کیفیت زندگی انسان می باشد از جمله طراحی جدید از وسایل خانگی که متناسب با سبک زندگی جدید باشند از این میان می توان به بند رخت ها اشاره کرد که به منظور جبران کمبود فضا برای استفاده از بند رخت های سنتی طراحی و تولید شده اند.

 

 

در حال حاضر ئر بازار فروش محصولات هانگی شاهد تنوع خوبی از انواع بند رخت آپارتمانی می باشیم، بند رخت های آپارتمانی که بر اساس نیاز های مختلف در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و تولید شده اند که به کاربر اجازه می دهد بر اساس نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب کند.

 

 

یکی از انواع این محصولات بند رخت های شوفاژی می باشند که دارای ابعاد کوچک و جمع و جوری می باشند یکی از مزیت های این بند رخت ها ابعاد جمع و جور و وزن کم آنها می باشد که به شما این امکان را می دهد حتی در طول مسافرت نیز همراه شما باشد.

 

 

یکی دیگر از انواع بند رخت آپارتمانی ایستاده که بسیار هم مورد استفاده می باشد، بند رخت های چتری می باشد که دارای ظاهری زیبا و وزن کمی می باشند و فضای زیادی برای آویزان کردن و خشک نمودن لباس های شسته شده در اختیار شما قرار می دهد.  از ئیژگی های مهم این بند رخت می توان به اشغال فضای بسیار اندک در هنگام بسته بودن اشاره کرد.

 

بند رخت آپارتمانی تاشو، یکی از بند رخت های متداول می باشد که در هر خانه ای شاید یکی از آنها را مشاهده کنید، این به دلیل طراحی کارآمد این محصول می باشد که به شما این امکان را می دهد علاوه بر فضای باز آنرا در داخل خانه نیز استفاده کنید.

 

 

استفاده از این مدل بند رخت ها نیاز شما را به استفاده از بند رخت های طنابی سنتی مرتفع ساخته و شما می توانید حتی در فضای آپارتمان نشینی کم نیز لباس های شسته شده خود را در معرض هوای آزاد خشک کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات فصلی نیز بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید