آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

یکی از مهمترین نیاز های هر جامعه بشری، نیاز به نوشیدن آب سالم و بهداشتی می باشد، زیرا بسیاری از بیماری های واگیر دار در اثر مصرف آب غیر بهداشتی شیوع پیدا می کند، از جمله بسیاری از بیماری های عفونت گوارشی که در سال های پیش قربانیان زیادی را گرفته.

 

 

یکی از دغدغه های مسئولین هر جامعه ای دست یابی به روش هایی برای تامین سلامت و بهداشت آن جامعه می باشد، یکی از این موارد تصفیه آب مورد مصرف خانوار می باشد. به همین منظور تاسیس تصفیه خانه هایی در مقیاس بزرگ برای تصفیه آب شهری تاسیس شده است.

 

 

اما باید به نکنه اشاره کرد که تصفیه آب در تصفیه خانه ها تنها کافی نمی باشد و نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری می باشد، یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک دستگاه تصفیه آب باید دارا باشد تصفیه آب بدون وارد کردن هر گونه چیز اضافی به آب می باشد.

 

 

در این مقاله قصد داریم به طور مختصر شما را با تصفیه آب خانگی SWS آشنا کنیم، این دستگاه تصفیه آب یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار می باشد که علاوه بر قیمت مناسب دارای کارایی بالایی می باشد، این دستگاه تصفیه آب یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد.

 

 

این دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری با دارا بودن یک کاتریج امکان تصفیه آب دو مرحله ای را فراهم می آورد و آلاینده ها، زنگ ها، کلر باقی مانده در آب در مرحله تصفیه آب در تصفیه خانه ها و همچنین سایر یون های سنگین آب را جدا نموده و آبی سالم، بهداشتی، دون رنگ و بو را برای شما فراهم می کند.

 

 

این دستگاه تصفیه آب از انواع دستگاه تصفیه آب کوچک محسوب می شود، ابعاد این دستگاه  6*10*12 سانتری متر و با دارا بودن تنها 260 گرم وزن می تواند همه جا همراه شما باشد و به شما در داشتن آب سالم و بهداشتی کمک کند.

 

 

این دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک از نوع دو فیلتر می باشد که فیلتر نوع کارتریج سرامیکی و دیگری فیلتر نانو KDF و امکان تصفیه آب را 99 درصد فراهم می آورد.

 

 

برای کسب ازلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی sws به لینک زیر مراجعه نموده.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000  تومان

خرید