خرید اینترنتی لامپ حشره کش برقی

تحقیقات نشان می دهد یکی از عوامل ایجاد انواع سرطان ها و بیماری های تنفسی استفاده از انواع حشره کش های شیمیایی می باشد، با استفاده از حشره کش های شیمیایی تاثیرات سوء آن تا مدتها در محل مورد استفاده باقی می ماند، حتی این مواد بر روی دیوار ها تا مدت ها باقی مانده.

 

 

استفاده از حشره کش های شیمیایی بخصوص در خانه هایی که کودک وجود دارد می تواند بسیار خطرناک باشد، زیرا امکان بلعیده شدن این حشره کش ها توسط کودکان وجود دارد، علاوه بر این با توجه به اینکه بچه ها دائما دستان خود را در دهان می کنند امکان مسموم شدن آنها می باشد.

 

 

در چنین مواقعی این فکر بوجود می آید چگونه از شر پشه ها، مگس ها و حشرات پرنده می توان خلاص شد؟ آیا از حشره کش های شیمیایی استفاده کنیم یا باید با مزاحمت های این حشرات کنار بیایم.

 

 

یکی از راه حل های خلاصی از شر حشرات استفاده از انواع حشره کش برقی می باشد، اما بعضی از این حشره کش های برقی از قرص های شیمیایی استفاده می کنند و تاثیرات این مواد شیمیایی بر روی در و دیوار محل استفاده باقی می ماند بنابراین توصیه اکید بر عدم استفاده از این حشره کش ها در اناق کودکان می باشد.

 

 

یکی از انواع حشره کش های برقی بدون ضرر لامپ حشره کش برقی می باشد، مکانیسم عملکرد این حشره کش ها بر اساس مواد شیمیایی نیست بکه با ایجاد نور بنفش حشرات به به سمت خود جذب کرده و به دلیل دمای بالای قسمت داخلی این حشره کش ها، در اثر برخورد منهدم می شوند.

 

 

با استفاده از لامپ حشره کش برقی نیاز به استفاده از  سموم و حشره کش های شیمیایی مضر و حساسیت زا نمی باشد و شما می توانید از این دستگاه در رستوران ها، اغذیه فروشی ها، سوپر مارکت ها و در خانه ها استفاده کرده و نگران مسمومیت های ناشی از سموم شیمیایی نباشید.

 

 

برای کسب ازلاعات بیشتر و خرید اینترنتی لامپ حشره کش برقی خانگی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت :  39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید