خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی اهرمی

آبمیوه های طبیعی بخصوص دارای خواص بیشماری برای سلامت و بالا بردن سیستم ایمنی بدن می باشند، یکی از توصیه پزشکان برای بالابردن ضریب ایمنی بدن بخصوص در کودکان استفاده از آب میوه های طبیعی بخصوص آب انار می باشد.

 

 

آب انار یکی از پرخواص ترین آب میوه ها می باشد، آب انار دارای خاصیت ضد سرطانی می باشد که به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و فتوکمیکال ها می باشد که موجب بالا رفتن ضریب ایمنی سیستم ایمنی بدن می باشد و این یکی از دلایل محبوبیت این آبمیوه خوشمزه می باشد.

 

 

اما مهم این می باشد که تهیه آب انار مقداری سخت و وقت گیر می باشد، زیرا با استفاده از آبمیوه گیری های برقی خانگی گرفتن آب انار سخت می باشد و آب میوه تهیه شده توسط آنها مقداری تلخی دارد که به دلیل وارد شدن آب پوست میوه به داخل آن می باشد.

 

 

اگر به دنبال راه حلی برای نوشیدن آب انار سالم و طبیعی می باشید، تنها راه حل تهیه آب انار آماده نمی باشد، بلکه شما می توانید با خرید آب انار گیری دستی چدنی براحتی و بدون نگرانی از کثیف شدن محیط، یک آبمیوه طبیعی و بدون مزه تلخی تهیه نمائید.

 

 

آب میوه گیری دستی فلزی ، یکی از انواع آب میوه گیری های سدتی در بازار می باشد که به شما کمک می کند در زمان کمی انواع آبیموه های طبیعی و خوشمزهرا بدون نیاز به برق و تنها با استفاده از نیروی محرکه دست تهیه کنید. یکی از مزیت های استفاده از این آبمیوه گیری دستی حمایت از تولید کننده داخلی می باشد.

 

 

این محصول دارای بدنه چدنی با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ می باشد و دارای یک دسته اهرمی فولادی آبکاری شده بوده که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به برق و باطری یک آبمیوه طبیعی تهیه و مصرف کنید. این آبمیوه گیر فلزی محصولی کاملا  ایرانی می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه عملکرد این آبمیوه گیری دستی اهرمی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کیلیک کنید

قیمت :  165,000 تومان

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید