خرید اینترنتی دستگاه بخور گرم صورت ایستاده

اقلیم آب و هوایی ایران به گونه ای می باشد که به غیر از حاشیه دریای خزر بیشتر ماطق ایران دارای آب و هوای گرم و خشک می باشند که خود منجر به کاهش رطوبت هوا شده که می تواند عوارض متعددی از جمله خشکی پوست و انتشار بعضی از بیماری های واگیر دار بشود.

 

 

در فصول سرد سال به دلیل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی میزان رطوبت هوا از سطح نرمال کمتر شده و این امر می تواند باعث معلق ماندن ذرات و میکروب های ناقل بیماری ها و حساسیت ها شود، به همین دلیل استفاده از دستگاه های رطوبت ساز در این فصول توصیه می شود.

 

با استفاده از یک دستگاه رطوبت ساز خانگی مانند دستگاه بخور گرم با تولید رطوبت و تنظیم رطوبت محیط مورد استفاده و ایجاد تعادل در محیط خانه می تواند کمک شایانی به رفع زمینه های حساسیت های فصلی و آلرژیک و خشکی پوست و دستگاه تنفسی می کند.

 

 

با توجه به اینکه میزان رطوبت هوا در محیط زندگی ما باید در حد نرم بین 30 تا 50 درصد باشد که به دلایل مختلف این مزیان رطوبت موجود نیست پس بنابراین با استفاده از دستگاه بخور گرم یا سرد می توان این رطوبت را ایجاد کرد.

 

 

یکی از دلایل بیماری های فصول سرد مانند سینوزیت به دلیل کمبود رطوبت هوا و در نتیجه خشکی دستگاه تنفسی می باشد و با خشک شدن حفره های سینوسی و مخاط داخل آنها بیماری سینوزیت عود کرده، بنابراین نیاز به تامین زطوبت برای پیشگیری از این بیماری بسیار مورد نیاز می باشد.

 

 

شما می توانید با خرید دستگاه بخور صورت و استفاده از آن در فصول سرد سال و بهرمندی از بخور کامل صورت، دهان و بینی به تامین رطوبت دستگاه تنفسی خود کمک نموده و از بروز بیماری های شایع از جمله سینوزیت جلوگیری نماید.

 

 

استفاده از بخور گرم به دلیل مکانیسم عملکرد آن که المنت حرارتی می باشد تولید گرما می کند و مناسب برای فصول سرد سال می باشد، این نوع بخور ها نیاز به ضد عفونی هر روزه ندارد زیرا حرارت باکتری های مضر را از بین میبرد.

 

 

شاید از معایب دستگاه بخور گرم تولید حرارت، مصرف برق بالا و تولید سر و صدا باشد و همچنین عدم مناسب بودن برای اتاق کودکان به دلیل خطر سوختگی به دلیل حرارت بالا می توان اشاره کرد.

 

 

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از انواع دستگاه بخور گرم آشنا کنیم و به بررسی برخی از ویژگی های این محصول بپردازیم. دستگاه بخور صورت high tech یکی از انواع دستگاه بخور گرم صورت می باشد.

 

 

این محصول امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را فراهم می آورد و به دلیل دارا بودن قسمت پارچ مانند که صورت را در فاصله مشخصی از بخار آب قرار می دهد امکان سوختگی و آسیب های احتمالی به دلیل نزدیکی با منبع بخار را از بین می برد.

 

 

از مهمترین ویژگی های این محصل می توان به ابعاد جمع و جور و وزن کم این محصول اشاره کرد، این محصول با کارآیی بالا و قیمت مناسب در صدر پرفروش ترین دستگاه های بخور صورت ایستاده قرار دارد.

 

 

یکی از مزیت های استفاده از بخورصورت کاهش استرس و افزایش آرامش می باشد، روزانه همه ما به دلیل سبک زندگی مدرن با استرس و تنش های فراوانی روبرو هستیم که می تواند سلامتی ما را به خطر بیاندازد.

 

 

 

با استفاده از دستگاه بخور صورت هایتک می توانید پوستی شاداب، سرزنده و شفاف داشته باشید عاری از هرگونه آکنه . این دستگاه به شما کمک می کند با تایمن رطوبت پوست پروسه پیری پوست به عقب افتاده و پوست شما جوان بماند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور صورت ارزان به لینک زیر مراجعه نموده، خرید کالای اصل و با کیفیت را با تک سبد تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید