خرید اینترنتی سفره قلمکاری اصفهان

از دیر باز تا کنون استفاده از پارچه های سنتی بسیار محبوب بوده است به طوری که در دوران صفویه پارچه های قلمکار جز اصلی لباس درباریان و اشراف بوده. پارچه های قلمکار از دیر باز تا کنون برای موارد مختلفی مورد از جمله پوشاک، ساک دستی، پرد، ملحفه و رومیزی استفاده می شود.

 

 

شهر اصفهان که از لحاظ زیبایی و تنوع صنایع دستی زبانزد عام و خاص می باشد دارای تنوع صنایع دستی می باشد و این شهر را به عنوان بزرگترین تولید کننده صنایع دستی در کشور تبدیل کرده است و با ورود به بازار های این شهر در دنیایی از رنگ و نقش غرق خواهید شد.

 

 

یکی از انواع صنایع دستی این شهر پارچه های قلمکار می باشد که از آنها محصولات متنوعی تولید می شود، سفره قلمکاری اصفهان یکی از انواع محصولات قلمکاری این شهر می باشد که دارای تنوع طرح، ابعاد و رنگ می باشد.

 

 

هر چند که این هنر زیبا و چشم نواز در سال های اخیر و با توجه به خشک شدن زاینده رود دچار ضربه شده است اما همچنان هنرمندان سخت کوش این هنر زیبا در تلاشند تا این هنر اصیل ایرانی را حفظ کنند، شما با ورود به بازارهای میدان نقش جهان شاهد تنوع محصولات قلمکاری هستید.

 

 

محصولات قلمکاری جز صنایع دستی می باشند که کاربردی می باشند و این یکی از دلایل محبوبیت و ماندگاری این هنر اصیل می باشد، شما با خرید سفره قلمکاری اصفهان علاوه بر آنکه یک سوغاتی زیبا از این شهر تهیه کردید می توانید از بهعنوان یک رومیزی یا سفره استفاده کنید.

 

 

پارچه هایی پر نقش و نگار که در شهر اصفهان از در و دیوار بازار قیصریه آویزان شده اند و نشان از کارگاه های قلمکاری در این شهر دارد. رومیزی قلمکاری، روتختی قلمکاری، روبالشتی قلمکاری، پرده و انواع لباس های سنتی قلمکاری نمونه هایی از این هنر اصیل ایرانی می باشد.

 

 

برای شماهده تنوع محصولات قلمکاری اصفهان و خرید اینترنتی سفره قلمکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید