خرید اینترنتی محصولات خاتم کاری اصفهان

یکی از دلایل ماندگاری صنایع دستی، بعد کاربردی آنها در زندگی روزانه می باشد، در واقع صنایع دستی تلفیقی از هنر و صنعت می باشند که در راستای افزایش کیفیت زندگی در طول ادوار مختلف بوجود آمده اند، از آن رو که این صنایع با مواد اولیه بومی همان اقلیم تهیه و تولید می شوند به آن صنعت بومی نیز می گویند.

 

 

یکی از ویژگی های محصولات صنایع دستی استفاده از طرح های اصیل، بومی و سنتی می باشد که این نشان دارا بودن بار فرهنگی و هنری می باشد. از صنایع دستی اصیل ایرانی می توان به هنر مینیاتور، میناکاری یا مینا سازی، خاتم کاری و قلمسازی اشاره کرد.

 

 

هنر خاتم کاری یکی از هنر های دستی می باشد که دارای تاریخ و پیشینه ای کهن می باشد، هنری اصیل که از دیر باز وجود داشته و در حال حاضر نیز در بسیاری از شهر های ایران تهیه و تولید می شود اما هنر خاتم کاری اصفهان و شیراز در رده اول این تولیدات قرار دارد.

 

 

صنایع دستی از جمله خاتم کاری به دلیل ویژگی های خاص خود می توانند به عنوان یکی از میادین اشتغال زایی باشند زیرا عمده مراحل تهیه وتولید صنایع دستی به دست انسان و توسط ابزار های دستی انجام می شود.

 

 

برای حمایت از صنایع دستی و کمک به رونق اقتصادی بازار فروش صنایع دستی باید تمهیداتی اندیشیده شود، از مله ایجاد شرایطی برای آشنایی مردم، خرید و استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می باشد، از جمله صنایع دستی که می تواند علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز باشد جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد.

 

 

خاتم کاری که جز هنرهای ظریفه خاص اصفهان می باشد، در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است و این شهر در تولید انبوه محصولات خاتم کاری به سطح انبوه رسیده. یکی از انواع محصولات خاتم کاری این شهر که پتانسیل فروش خوبی دارد،  جعبه خاتم کاری اصفهان می باشد.

 

 

فروشگاه تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای نفیس و چشم نواز از صنایع دستی ایرانی بخصوص صنایع خاتم کاری اصفهان با حذف واسطه ها زمینه را برای خرید آسان تر صنایع دستی فراهم نموده است.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

 

اطلاعات بیشتر و خرید