ضرورت استفاده از انواع بند رخت تاشو آپارتمانی

یکی از مشکلاتی که در سبک زندگی آپارتمان نشینی وجود دارد، عدم فضای کافی می باشد، در واقع افزایش رشد جمعیت و کاهش فضای محل سکونت اجبار به استفاده از وسایل کم جا ولی با کارایی بالا را ایجاد کرده است.

 

 

یکی از معزلاتی که این سبک زندگی بوجود آورده است، کمبود فضای لازم برای خشک کردن لباس های شسته شده می باشد.

 

 

زندگی آپارتمان نشینی به گونه ای می باشد که امکان استفاده از بند رخت های سنتی تقریبا غیر ممکن می باشد، زیرا علاوه بر کمبود فضا برای استفاده به دلیل عدم زیبایی در ظاهر ساختمان این روش غیر قابل استفاده می باشد.

 

 

متخصصین طراحی وسایل خانگی برای حل این مشکل اقدام به طراحی و تولید انواع بند رخت آپارتمانی کرده اند که می تواند مشکل کمبود فضا را برای خشک کردن لباس ها حل کند.

 

 

استفاده از بند رخت آپارتمانی یکی از ملزومات وسایل خانگی می باشد که معمولا پر استفاده ترین وسیله در هر خانه ای می باشد، این محصول دارای تنوع طرح و اندازه می باشد.

 

 

استفاده از بند رخت آپارتمانی برای آپارتمان نشین ها بسیار ضروری می باشد، زیرا برای خشک کردن لباس های شسته شده به این بند رخت نیاز دارند.

 

 

یکی از انواع بند رخت های آپارتمانی، بند رخت آپارتمانی تاشو می باشد که در ادمه سعی می کنیم خصوصیات این محصول را برای شما معرفی کنیم.

 

 

معرفی بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline

 

بند رخت تاشو آپارتمانی یک محصول جدید و با کیفیت می باشد که مناسب برای استفاده در محیط آپارتمان ها و حیاط خلوت می باشد. این بند رخت آپارتمانی دارای قابلیت تاشو می باشد.

 

 

از مهمترین ویژگی های این بند رخترا می توان به استفاده در حالت ایستاده نام برد، این بند رخت از جنس آلومنیوم بوده و ضد زنگ می باشد.

 

 

از مهمترین ویژگی هایی که نشان از طراحی هوشمندانه این محصول دارد جنس فلز مورد استفاده در ساخت این بند رخت تاشو می باشد که از جنس آلومنیوم بوده که این محصول را به یک بند رخت آپارتمانی ضد زنگ مبدل کرده.

 

 

ابعاد این محصول در حالت تا شده و بسته عبارت است از 60*100 سانتی متر و در حالت باز شده 93*55*148 سانتی متر می باشد که یک ابعاد ایده آل و مناسب برای یک بند رخت می باشد.

 

 

از مهمترین ویژگی های این بند رخت تاشو می توان به امکان استفاده از آن برای خشک کردن انواع لباس ماندد شال، مانتو، شلوار و حتی قست مخصوص برای خشک کردن لباس نوزادان اشاره کرد.

 

 

این بند رخت تاشو با دارا بودن خصوصیات فوق یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی می باشد که می تواند نیاز شما را به استفاده از بند رخت های سنتی را مرتفع سازد، شما می توانید از این محصول در تراس و حتی حیاط های کوچک استفاده کنید.

 

 

مشخصات این محصول عبارت است از :

بند رخت کم جا

ضد زنگ

دارای دو طبقه مجزا 

توانایی تحمل وزن بالا

استفاده ازآلومنیوم

طراحی منحصر به فرد

باز شدن راحت

قابلیت استفاده در تراس، حیات و اتاق

ساخت ایران

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی بند رخت تاشو آپارتمانی به لینک زیر مراجعه مراجعه نموده. خرید کالای مرغوب و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه کنید

اطلاعات بیشتر و خرید