خرید سفره قلمکاری اصفهان را با تک سبد تجربه کنید

ایرانیان از دیرباز برای تهیه لباس های خود از پارچه های نفیس با طرح های چشم نواز استفاده می کردند که نشان از ذوق و سلیقه هنری ایرانیان دارد، همانطور که در دوران صفویان بیشترین پارچه مورد استفاده برای تولید لباس ها پارچه های قلمکاری بوده است.

 

 

پارچه های قلمکاری که طرح روی آنها در گذشته های دور به دست هنرمندان چیره دست فلمکار و با استفاده از قلم مو کشیده میشد نمی توانست پاسخگوی حجم بالای تقاضا برای این نوع پارچه بوده و به همین دلیل استفاده از قالب های چوبی برای طرح اندازی روی پارچه های قلمکاری مرسوم شد.

 

 

پارچه های قلمکاری علاوه بر استفاده برای تولید لباس برای موارد دیگر از جمله روتختی قلمکاری، پرده قلمکاری، روبالشتی و سفره قلمکاری و بسیاری از موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار میگرفته و میگیرد که نشان از محبوبیت این این پارچه سنتی دارد.

 

 

سفره قلمکاری اصفهان یکی از انواع محصولات قلمکاری می باشد که شاید بارها و بارها این محصول ارزشمند را در سفره خانه های سنتی یا بازارهای صنایع دستی این شهر دیده باشید. محصولی که علاوه بر زیبایی کاملا گاربردی می باشد و می تواند یک سوغاتی خوب محسوب شود.

 

 

اگر به شهر اصفهان سفر کردید حتما با خرید سفره قلم کار این شهر یک خاطره خوب و لذت بخش از این سفر جذاب برای خود رقم بزنید، سوغاتی که علاوه بر اینکه می تواند به عنوان یک سفره مصرف شود می تواند نقش یک رومیزی زیبارا نیز ایفا کند.

 

 

قلمکاری از آن دسته هنر های دستی می باشد که شما می توانید اصالت و کیفیت کار را با استفاده کردن از آن به سادگی بفهمید، زیرا محصول اصل قابلیت شستشو و اتو کشی دارد و در تولید آن از رنگ های گیاهی و پارچه های پنبه ای استفاده شده است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت پارچه قلمکار اصفهان  به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید