راهنمای خرید بند رخت آپارتمانی

یکی از بزرگترین مشکلات آپارتمان نشینی عدم در دسترس بودن فضای کافی برای پهن کردن لباس های شسته شده می باشد. نبود فضای کافی برای خشک کردن لباس های شسته شده در معرض نور و هوای آزاد نیاز به استفاده از وسایلی با ابعاد کوچک ولی کارایی بالا بسیار مهم می باشد.

 

 

یکی از راه های حل این مشکل استفاده از انواع بند رخت آپارتمانی می باشد که به شما این امکان را می دهد با توجه به فضای منزل خود یکی از انواع آن را انتخاب کرده و براحتی لباس های خود را بر روی آن پهن کرده.

 

 

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clotheslineیک محصول کاملا کاربردی می باشد که کاملا ضد آب، ضد زنگ  می باشد که در اثر مجاورت با رطوبت دچار پوسیدگی نمی شود. این محصول را می توانید  در  تمامی مکان های داخلی و خارجی ساختمان از جمله اتاق، تراس، حیاط خلوت و .. استفاده کنید.

 

 

اگر قصد خرید بند رخت آپارتمانی دارید حتما از جنس بدنه آن مطمئن شوید تا از آلیاژ آهن نباشد. زیرا آهن از جمله فلزاتی می باشد که به سرعت در اثر تماس با رطوبت دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شده. به این منظور می توانید از یک آهنر ربا استفاده کنید اگر به بدنه بند رخت بچسبد آن بند رخت مناسب نمی باشد.

 

 

کم حجمی، وزن کم و تاشو بودن از مهمترین ویژگی های بند رخت های آپارتمانی می باشد که در هنگام جمع شدن این امکان را به شما میدهد آنرا در هر جایی از منزل براحتی نگهداری کنید و در صورت نیاز مجددا آنرا مورد استفاده قرار دهید.

 

 

بند رخت آپارتمانی تاشو فضای کافی در اختیار شما قرار می دهد تا لباس های خود را در معرض هوای آزاد و نور آفتاب خشک نموده و نیازی به استفاده از بند رخت های سنتی نمی باشد. این بند رخت مناسب برای خانه های کوچک و آپارتمان ها مناسب می باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع بند رخت آپارتمانی و خرید اینترنتی بند رخت تاشو آپارتمانی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده وخرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید