سوغاتی اصفهان سفره قلمکاری بخریم

اصفهان یکی از بزرگترین شهر های تولید کننده صنایع دستی در کشور می باشد، این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری و تاریخی دارای تنوع صنایع دستی زیادی می باشد که همین امر باعث شده است گردشگران زیادی را به این شهر بیاورد.

 

 

یکی از انواع صنایع دستی این شهر، پارچه های قلمکاری می باشند که دارای تنوع طرح و رنگ بسیاری می باشد که موارد استفاده متنوعی نیز دارند. از جمله می توان به سفره قلمکاری اصفهان، رومیزی قلمکاری، روتختی، پرده، انواع لباس و ... اشاره کرد.

 

 

بازار های فروش صنایع دستی اصفهان مملو از تنوع صنایع دستی می باشد که می تواند هر سلیقه و توان خریدی را پوشش دهد و هیچ مسافری از این شهر دست خالی و بدون سوغاتی نخواهد رفت. یکی از این صنایع دستی می توان به پارچه های قلمکاری اشاره کرد.

 

 

اگر بودجه خرید شما برای یک سوغاتی ارزشمند از این شهر محدود می باشد می توانید با خرید سفره قلم کاری اصفهان علاوه بر اینکه یک اثر هنری نفیس و چشم نواز تهیه کنید یک محصول کاملا کاربردی نیز تهیه کرده اید که می توانید یک سفره پر از مهر برای افراد خانه خود پهن کنید.

 

 

هر چند هنر قلمکاری در شهر هایی دیگر غیر از اصفهان نیز تولید می شود اما این شهر به عنوان بزرگترین و اصلی ترین تولید کننده این پارچه ها می باشد و این شهر به عنوان مرکز خرید عمده سفره قلمکار اصفهان شناخته شده است.

 

 

شما با خرید سفره قلمکاری علاوه بر اینکه از هنرمندان فعال در این زمینه هنر زیبا و چشم نواز حمایت کرده اید، می توانید از این محصول به عنوان یک رومیزی نیز استفاده کنید که باید متناسب با میز مورد استفاده خود ابعاد مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت را با ما تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید