مشخصات روکش صندلی ماساژور اتومبیل

زندگی های پر مشغله امروزی فرصت ورزش کردن را از ما صلب کرده اند و این امری چیزی جز زیان برای سلامتی ما ندارد و اما همین مشغله و شلوغی دلیلی میشود بر خستگی های مزمن و درد های نواحی گردن، کمر.

بهترین چیز برای جلوگیری از فرسودگی بدن و دوری از درد های گردن و کمر و شانه همیشه ورزش کردن بوده است. اما وقت کم است و مشکلات زندگی بسیار پس با استفاده از یک صندلی ماساژور می توان بسیاری از این مشکلات را بر طرف کرد.

 

 قیمت روکش صندلی ماساژور اتومبیل

صندلی های ماساژور نیز به جز نقاط قوت نقاط ضعفی هم دارند که انتخاب را تحت تاثیر قرار می دهد. معمولا وزن زیاد این دستگاه ها دغدغه بزرگی  به حساب می آمده چون امتیاز حمل آن را از دست میدهد و در نتیجه همه جا قابل استفاده نیست، قیمت های بسیار بالا قدرت خرید مردم را نشانه میگیرد.

اما ما محصولی قصد داریم به شما معرفی کنیم که همراه با مزایای یک صندلی ماساژور، معایب آن را نیز حذف کرده است.

روکش صندلی ماساژور به صورت لرزشی و حرارتی محصولی جدید است و بسیار کارآمد که با طراحی فوق العاده قادر به دادن یک ماساژ لذت بخش می باشد.

این روکش صندلی ماساژور هم بر روی صندلی خودرو و هم بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده قابل استفاده می باشد.

 

روکش صندلی ماساژور برای ماشین

 

نقطه قوت بسیار مهم این روکش صندلی ماساژور وجود دو عدد کابل برق با آداپتور های مخصوص فندکی خودرو و برق شهری است که استفاده از آن را برای شما بدون محدودیت می کند. در این مدل از بهترین ماساژور صندلی ماشین 4 عدد موتور ویبره لرزشی در قسمت پشتی کمر و 2 عدد موتور ویبره لرزشی حرارتی در کفی نشیمنگاه قرار داده شده است.

 

روکش صندلی ماساژور چیست

 

روکش صندلی ماساژور با استفاده از یک ریموت کنترل به8 حالت ماساژ برنامه ریزی شده تغییر میکند و حالت حرارتی را نیز فعال یا غیر فعال می کند. از ویژگی های این محصول قابلیت استفاده برای ماساژ و ریلکس کردن نقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه می باشد. این روکش صندلی ماساژور را می توان در انواع خودرو ها بکار برد.

 

روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی

 

تایمری در آن تعبیه شده که در بازه 30 دقیقه کار می کند و می تواند هر یک از 8 برنامه ماساژ را اجرا کند. کش های در قسمت پشت روکش صندلی ماساژور تعبیه شده که برای نصب و قرار گیری ثابت آن بر روی صندلی می باشد. در این محصول از کش ثابت و کش های دو تکه که دارای چسب پارچه ای می باشند همزمان استفاده شده است که می توانید آن را بر روی هر صندلی تنظیم و استفاده کنید.

 

روکش صندلی ماساژور خودرو 

 

طول کابل فندکی آن 115 سانتی متر وطول کابل آداپتور برق شهری 180 سانتی متر است.

بر روی ریموت کنترل این روکش ماساژور حرارتی 3 دکمه قرار داده شده است، power که برای روشن/خاموش کردن Mode که امکان تغییر حالت نوع برنامه ماساژ را در 8 حالت فراهم می کند و Heat که با روشن کردن این دکمه حالت گرمادهی آغاز می شود.

 راهنمای خرید روکش صندلی ماساژور

از قیمت روکش صندلی ماساژور اتومبیل و ماساژ خود لذت ببرید و با خستگی های مزمن بدن خود  خداحافظی کنید.

 

بهترین روکش صندلی ماساژور

قیمت 199000تومان 

خرید محصول