خرید ساعت دیواری میناکاری | تک سبد

میناکاری یکی از هنرهای زیبا و پرطرفدار است که یکی از زیرشاخه‌های مهم صنایع دستی محسوب می‌شود. امروزه کانون هنر میناکاری ایران در اصفهان است و مخاطبان زیادی علاقمند این صنعت هستند و در این زمینه اساتید برجسته‌ای فعالیت می‌کنند.

 

ساعت دیواری

 

امروزه بیشتر کار میناکاری روی فلز مس انجام می‌شود و بیشترین تأثیر و جلوه هنر میناکاری زمانی انجام می‌شود که با استفاده از طلا انجام شود. از این هنر روی وسایل مختلف از جمله بشقاب، ساعت و غیره استفاده می‌شود.

 

هنر میناکاری

 

ساعت دیواری میناکاری یکی از وسایلی است که می‌تواند زیبایی خاصی را به خانه و محل کار ببخشد و توجه بسیاری از افراد را جلب کند؛ زیرا بسیاری از افراد وقتی در محیطی قرار می‌گیرند تمایل دارند که نسبت به زمان آگاهی پیدا کنند.

 

ساعت دیواری

 

برای خرید ساعت دیواری میناکاری زیبا می‌توانید به سایت تک سبد مراجعه کنید و ابعاد این ساعت 36 در 36 سانتی متر است و موتور آن تیک تاکی است. این ساعت در واقع کاربرد تزیینی هم دارد. البته ساعت دیواری این سایت تلفیقی از خاتم و میناکاری است.

 

ساعت میناکاری

 

برای تولید این محصول دقت و ظرافت زیادی صرف شده است. از این وسیله می‌توان به عنوان هدیه نیز استفاده کرد و بسیاری از شرکت‌ها برای تقدیر و تشکر از این گونه وسایل استفاده می‌کنند که در کنار زیبایی بسیار نفیس و ارزشمند است.

 

میناکاری و خاتم کاری

 

هنرهای اصفهان همواره مد نظر بسیاری از هنردوستان بوده است و مطابق سلیقه ایرانیان بوده است. این هنر زیبا در بیشتر مواقع روی مس کار می‌شود و محصولات مختلفی از جمله گلدان میناکاری، بشقاب میناکاری و قاب‌های میناکاری در بازار وجود دارد.

 

هنر اصفهان

 

ساعت دیواری میناکاری می‌تواند زیبایی خاصی به منزل شما ببخشد و این موضوع را به همگان برساند که شما شخصی هنردوست و علاقمند به محصولات لوکس و در عین حال سنتی هستید. این ساعت می‌تواند نقش یک تابلو دیواری  عالی را ایفا نماید.

 

 

قیمت بی نظیر محصول با تخفیف 85000 تومان

خرید