خرید اینترنتی هدیه بشقاب میناکاری

 میناکاری هنری چشم نواز و دارای پیشنه کهن که بیانگر فرهنگ و تمدن این سرزمین می باشد. گویی هنرمندان این عرصه هنری با رنگ و فلز تاریخ این مرز و بوم را به رشته تحریر در می آورند.

 

 

هنر میناکاری در چند ساله اخیر مورد حمایت بیشتری از سوی مسئولان صنایع دستی کشور قرار گرفته و توانسته از به عنوان یک کارآفرینی و ایجاد اشتغال و منبع درآمد زایی برای بسیاری از خانواده ها تبدیل شود.

 

 

 

می توان گفت مهد میناکاری در ایران شهر اصفهان می باشد، هر چند این هنر در شهرهای دیگر به طرز چشم گیری رونق پیدا کرده است. استادکاران این عرصه هنری به زیبایی و ظرافت تمام با بازی رنگ ونقش آثاری فاخر و درخور سلیقه هنردوستان را تولید می کنند.

 

 

هنر میناکاری هنر تزئین فلز توسط نقاشی و رنگ می باشد. هنری آکنده از زیبایی و ظرافت که چشم هر بیننده مشتاقی را به زیبایی و هنر نوازش می دهد.

 

 

 

میناکاری بر روی محصولات مختلف پیاده سازی می شود، از جمله گلدان، قندان، بشقاب و ...... که علاوه بر جنبه تزئینی، می تواند جنبه کاربردی نیز داشته باشد.

 

 

یکی از محصولات میناکاریکه شاید به دلیل جنبه تزئینی و کاربردی، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، بشقاب میناکاری می باشد.

 

 

در واقع خرید بشقاب میناکاری، شاید یکی از اولین انتخاب های یک خریدار میناکاری باشد.  با توجه به ابعاد مختلف این محصول در واقع رنج قیمتی متفاوتی در اختیار خریدار قرار می گیرد و حق انتخاب برای او بیشتر می شود.

 

 

 

خرید گلدان مینا کاری علاوه بر اینکه می تواند زینت بخش خانه و محل کار شما باشد، می تواند به عنوان یک هدیه زبیا و ماندگار به کسانی باشد که آنها را دوست دارید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید