خرید عمده سفره قلمکاری اصفهان با قیمت مناسب

اصفهان یکی از شهر های زیبا و هنر پرور کشورمان می باشد که هنرمندان بسیاری در این شهر مشغول به تولید صنایع دستی نفیس و ارزنده ای می باشند، یکی از این صنایع دستی هنر قلمکاری می باشد.

 

 

قلمکاری، هنر چاپ بر روی پارچه هایی از جنس پنبه، کرباس، چیت و .... می باشد، زمان پیدایش این هنر حدود قرن 4 و 5 هجری می باشد.

 

 

اگر شما به شهر اصفهان، شهر فرهنگ و هنر سفر کرده باشید بدون شک در بازار های این شهر بخصوص در میدان نقش جهان نمونه های مختلفی ازمحصولات قلمکاری اصفهان را دیده اید.

 

 

قلمکاری، هنر چاپ یا نقش زدن بر روی پارچه که چیت سازی نیز  معروف می باشد این هنر در زمان شاه عباس به دلیل علاقه درباریان به استفاده از پارچه های قلمکاری در لباس های خود به کمال رسیده است.

 

 

شواهد حاکی از آن می باشد که هنر قلکاری در دوران صفویه و در شهر اصفهان به اوج خود رسیده و کارگاه های متعدد تولید قلمکاری در بازارهای میدان نقش جهان تاسیس شده است.

 

 

در حال حاضر نیز در این شهر گارگاه های متعدد تولید قلمکاری وجود دارد و این شهر را به مرکز خرید عمده سفره قلمکار اصفهان  تبدیل کرده است.

 

 

استقبال از هنر قلمکاری در این شهر، باعث شده شما در بازار های این شهر به وفور با فروشگاه سفره قلمکار اصفهان برخورد نمائید و بتوانید این هنر زیبا را با قیمت مناسب تهیه نمائید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید