با روکش صندلی ماساژور دیگر نگران ترافیک نباشید

اگر در حال رانندگی هستید و یک مرتبه به یک ترافیک سنگین برخورد می کنید دیگر لازم نیست ناراحت باشید و از اینکه قرار است ساعت ها در ترافیک باشید استرس نگیرید. زیرا در همین مدت زمان می توانید یک ماساژ عالی داشته باشید.

 

مناسب برای کاهش استرس، فشار و درد

 

حتما می پرسید چطور؟ مگر در خودرو می شود ماساژ گرفت؟ ماساژور از کجا بیاورم؟ و ... بله شما می توانید به راحتی یک ماساژور در اختیار داشته باشید. تنها شرط این است که یک روکش صندلی ماساژور خریداری کنید.

 

سبک و قابل حمل

 

متاسفانه زندگی امروزی همانقدر که خوب شده و پیشرفته شده از جهاتی نیز اثرات منفی داشته است. چرا که زمان های نشستن ما روی صندلی خیلی طولانی شده حالا چه منزل، چه در محل کار و چه در خودرو. بهمین خاطر دردهای عضلانی زیادی نیز شایع شده است.

 

کنترل سیمی چندکاره

 

برخی از نواحی بدن که همیشه دچار مشکل هستند، شانه ها، کمر و گردن می باشد. این دستگاه ماساژور که به شما معرفی می کنیم دارای 5 موتور بوده که همگی این موتورها در این سه ناحیه هستند و به صورت حرارتی و لرزشی ماساژ می دهند.

 

دارای حالت حرارت و گرما دهی برای تسکین انواع دردها

 

برای آنکه از این روکش صندلی استفاده کنید لازم نیست کار خاصی انجام دهید تنها کافی است بند کشی که به خود روکش متصل است را به هر صندلی که می خواهید وصل کرده و روی آن صندلی بنشینید و لذت ببرید.

 

دارای 5 موتور ماساژ در سه ناحیه مهم کمر، شان و گردن

 

برای استفاده از حالت های مختلف این ماساژور یک ریموت کنترل وجود دارد که به راحتی می توانید با آن روکش صندلی را در حالت های مختلف قرار دهید. دکمه هایی که روی این ریموت هستند عبارتند از دکمه پاور، ویبره، پاور حرارتی و سه دکمه مخصوص برای خاموش کردن و کم و زیاد کردن دستگاه ماساژور

 دارای عملکرد حرارتی

 

 

برای مشاهده و خرید روکش صندلی حرارتی ماساژ روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان

 

مناسب برای خانه، خودرو و دفتر کار