معرفی آبمیوه گیری چهار فصل بیتا

در هر فصل سال که باشید چه در تابستان و چه زمستان، نوشیدن آبمیوه های مختلف خصوصا آبمیوه های فصل بسیار مفید بوده و توصیه شده است. بطور مثال در فصل زمستان با افزایش حجم سرماخوردگی ها خوردن آب لیمو شیرین یا پرتقال و انار در جهت رفع بیماری ها بسیار مفید می باشد.

 

دارای 5 سال گارانتی

 

یکی از علل اصلی که اشخاص معمولا ترجیح می دهند آبمیوه را از بیرون تهیه کنند یا کلا از خوردن آن منصرف می شوند، آن است که گرفتن آب میوه ها به صورت دستی خیلی سخت و زمان بر است و زمان و انرژی زیادی را می طلبد.

 

 بدون نیاز به برق

 

اما اگر یک آبمیوه گیری خوب در منرل داشته باشیم به راحتی این مشکل برطرف شده و می توان در منرل طبیعی ترین آبمیوه ها را تهیه کرد. بهمین منظور در این مقاله شما را با آب مرکبات گیری دستی آشنا می کنیم.

 

 ساخت ایران

 

این محصول ساخت ایران بوده و یک محصول کاملا داخلی است و بدون برق و باتری کار می کند و کاملا دستی است.  جنس همه ی دسته ها و چرخ دنده های این محصول از فولاد آبکاری شده است و یک اهرم خیلی قوی نیز دارد.

 

دارای خروجی مخصوص زیر آبکش

 

این دستگاه یک کفی دارد که ظرفی که می خواهیم آبمیوه را در آن بریزیم روی آن می گذاریم. برای اینکه آبمیوه بگیرید کافی است میوه را در جایی که مربوط به آن تعبیه شده قرار داده و بدون اینکه نیازی به انرژی زیادی داشته باشید به راحتی اهرم را فشار داده و آب میوه را کامل می گیرد.

 

 آبکش این آبمیوه گیر از جنس آلومینیوم

 

یکی از مزیت های اصلی این دستگاه این است که طوری طراحی شده که حین آب گرفتن میوه، به پوست آن فشار وارد نمی کند، بلکه آب میوه را می گیرد بدون اینکه هیچ تلخی به آبمیوه نفوذ کند.

 

آبگیری انواع میوه های آبدار

 

برای مشاهده و خرید آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 165000 تومان

 

 

دارای یک دسته اهرمی قدرتمند