ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

نگرانی درباره آب شرب ناسالم مساله ای جدی است. خیلی از مناطق هستند که هنوز آب لوله کشی نیز ندارند و حتی در مناطق آب لوله کشی که تصفیه خانه هم وجود دارد باز آب ناسالم است.

 

عمر متوسط فیلتر این محصول در حدود 10 هزار لیتر آب

 

در بسیاری از کشورها و از جمله ایران بخاطر جلوگیری از رشد باکتری در لوله ها مقادیر زیادی کلر به آب می زنند اما کلر بغیر از خاصیت ضد عفونی کنندگی ناسالم نیز هست و می تواند با برخی مواد آلی داخل آب ترکیب شده و اثرات مضری داشته باشد.

 

بدون نیاز به برق و باتری

 

بهمین خاطر دستگاه های تصفیه آب می توانند در بهبود کیفیت آب مصرفی کمک کنند. بنابراین از این دستگاه های تصفیه آب می توان برای حذف یا کم کردن مواد زائد استفاده کرد و کیفیت آب را بهبود بخشید.

 

مقرون به صرفه

 

در این مقاله شما را با یک دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان آشنا می کنیم که می تواند تمامی مشکلات شما در جهت کم کیفیت بودن آب مصرفی را بهبود بخشد در حالیکه قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است.

 

دارای دو فیلتر بسیار قوی

 

طول عمر این محصول به طور متوسط 10 هزار لیتر آب بوده و بدون اینکه نیازی به برق یا باتری داشته باشد کار می کند. این دستگاه تا 99 درصد از آلایندگی ها را از آب زدوده یک آب با کیفیت به شما می دهد.

 

تصفیه انواع آلودگی ه

 

این دستگاه دو خروجی دارد. یک خروجی مخصوص شستشو بوده و بدون فیلتر است و تصفیه نمی شود و خروجی دیگر دارای فیلتر بوده و مخصوص شرب است و تصفیه می شود.

 

ابعاد  6*10*12 سانتی متر

 

برای مشاهده طریقه استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت:29000 تومان

وزنی معادل 260 گرم