آشنایی با جاحبوباتی دیواری

همیشه حبوبات و خشکبار در ظرف های دربسته در کابینت قرار می گیرند. حتی حبوباتی که زیاد با آنها سر و کار نداریم را در نقاط انتهایی کابینت می گذاریم.

 

ساخته شده از پلاستیک

 

اما گاهی اوقات بعضی خشکبار هستند که ما مدام با آنها سر و کار داریم و همیشه می خواهیم از آن استفاده کنیم. اما واقعا در آوردن آن از کابینت آن هم به صورت هر روزه سخت است و تازه اگر پدر یا بچه های خانواده بخواهند سراغ کابینت ها بروند که دیگر هیچ!!! یک بهم ریختگی اساسی در کابینت خواهیم داشت. اما با جا حبوباتی جدید رومیزی دیگر هیچ کدام از این مشکلات را ندارید.

 

شامل دو عدد استوانه شفاف

 

بطور مثال کورن فلکس صبحانه ی هر روز یا جو پرک و هر نوع خشکبار دیگری که مصارف روزانه دارد می توانید در این جا حبوباتی بریزید و به راحتی از آن مقداری که می خواهید را بردارید.

 

دارای دو عدد پیمانه شفاف

 

این جا حبوباتی به راحتی روی هر دیواری نصب می شود و دو مخزن استوانه ای دارد که ابعاد آن 31×11 سانتیمتر است که حدود یک کیلوگرم حبوبات در آن جا می گیرد. همچنین وجود یک درپوش محکم برای مخزن های حبوبات باعث حفظ بو، طعم و تازگی حبوبات می شود.

 

دارای شیر در قسمت انتهایی

 

این جا حبوباتی از پلاستیک مقاوم ساخته شده است. این محصول متشکل از دو مخزن استوانه ای شفاف، دو عدد پیمانه شفاف و یک قسمت مخصوص نصب بر روی دیوار و درپوش ها است.

 

قابل نصب بر روی دیوار

 

شما از دو طریق می توانید حبوبات و خشکبار خود را از این جا حبوباتی بردارید. یکی اینکه این جاحبوباتی شیر تخلیه دارد که می تواند از آن بردارید و یا اینکه با استفاده از پیمانه های مخصوص خود محصول حبوبات را بردارید.

 

مناسب برای انواع غلات، خشکبار، برنج، قهوه، سویا و ...

 

برای خرید بهترین جا حبوباتی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 69000 تومان

 

 

نگهداری بهداشتی از مواد و عدم ورود هوا به داخل آن