نکاتی در مورد بند رخت آپارتمانی تاشو

نکاتی در مورد بند رخت آپارتمانی تاشو

 

 

وقتی که به فروشگاه های لوازم خانگی سری می زنیم می بینیم که بند رخت های موجود در بازار در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند که بسته به نوع نیازتان می توانید رخت آویز مورد نظرتان را خرید کنید.

 

 

برخی از رخت آویزهای موجود در بازار ضد زنگ بنوده و بنابراین بعد از چندین بار استفاده خراب می شوند و باعث آُسیب به لباس های تازه شسته نیز می شوند. برخی از رخت آویز ها نیز تا نمی شوند و بهمین خاطر فضای زیادی را اشغال می کنند.

 

 

همچنین برخی از آنها از جنس پلاستیک هستند و جنس پلاستیکی نمی تواند دوام و مقاومت زیادی داشته باشد و به مرور زمان خراب خواهند شد. در نتیجه همه ی این پارامترها در انتخاب یک رخت آویز خوب می تواند تاثیر گذار باشد. در این مطلب به ذکر نکاتی درباره ی بند رخت آپارتمانی تاشو می پردازیم.

 

 

در مورد بند رخت آپارتمانی تاشو ذکر این نکته ضروری است که جنس آن از آلومینیوم بوده و بنابراین ضد زنگ است و در مجاورت با لیاس های مرطوب و خیس زنگ نمی زند.

 

 

این رخت آویز از موارد مشابه خود با کیفیت تر و از نمونه های زیبا و مستحکم  موجود در بازار می باشد. این بند رخت از دو طبقه تشکیل گردیده است. طبقه بالایی که 14 میله آویز دارد که برای لباس های بلندتر است و طبقه پایین که برای لباس های کوچک تر می باشد و دارای 5 میله ی آویز می باشد.

 

 

اگر بلندی لباس هایی که می خواهید روی این رخت آویز قرار دهید با هم متفاوت است و ممکن است برخی به دلیل بلندی روی زمین بکشند، راه حلی وجود دارد. این راه حل به این شکل است که یک اهرم فلزی در دو طرف بند رخت قرار دارد که می توانید آن را بصورت زاویه دار تنظیم کنید بطوریکه حتی یک طرف رخت آویز می تواند صاف بماند و طرف دیگر زاویه دار باشد.

 

 

 

 

برای مشاهده بند رخت آپارتمانی ایستاده روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 99000 تومان