ویژگی های بند رخت آپارتمانی تاشو

امروزه دیگر خبری از حیاط های بزرگ و تراس های آفتابگیر نیست. بنابراین اگر حیاط ندارید و یا تراس شما کوچک است و یا حتی تراس هم ندارید و از بستن طناب و بند رخت در محیط منزل کلافه شده اید اصلا نگران نباشید زیرا ما بهترین راهکار را به شما معرفی می کنیم. با خرید بند رخت آپارتمانی تاشو آسودگی را به خود هدیه کنید.

 

بند رخت تاشو

 

این رخت آویز زمانی که تا می شود دیگر فضای زیادی را اشغال نمی کند. بلکه پس از تا شدن به راحتی در گوشه ای یا پشت در و یا حتی زیر تخت نیز می توان آن را قرار داد.

 

بند رخت تاشو

 

این بند رخت دو طبقه است. طبقه بالایی شامل 14 میله آویز می شود که به راحتی می توانید تمامی لباس هایتان را روی آن جا دهید و طبقه پایینی شامل 5 میله ی آویز است که بیشتر مناسب لباس های کوچک تر مثل لباس زیر یا لباس نوزاد می باشد.

 

بند رخت تاشو

 

جنس این رخت آویز ضد زنگ بوده و چون مدام با لباس های مرطوب سر و کار دارد ضد زنگ بودن آن می تواند فاکتور بسیار مهمی در انتخاب این رخت آویز باشد.

 

بند رخت تاشو

 

همچنین این رخت آویز در زیر خود قطعات پلاستیکی دارد که رخت آویز را روی زمین محکم نگه می دارد  و نمی گذارد روی زمین لیز بخورد.

 

 

اگر لباس های شما دارای بلندی های متفاوت باشند نگران نباشید که روی زمین کشیده شوند. زیرا در قسمت بالایی بند رخت دو اهرم وجود دارد که می توانید زاویه رخت آویز ها را تنظیم کند و برای لباسهایی با بلندی بیشتر مثل مانتو یا شلوار با کم کردن زاویه ی اهرم دیگر لباس ها روی زمین کشیده نشوند.

 

 

برای مشاهده بند رخت آپارتمانی تاشو ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 99000 تومان