معرفی لامپ حشره کش برقی زپ لایت

وجود انواع حشرات موذی مخصوصا پشه ها بخاطر صدای ویز ویز آنها و خارش زیاد بعد از گزیدن یکی از اذیت کننده و مشمئزکننده ترین مسائل هر خانه ای است. بویژه اگر حشره آلوده به میکروب و بیماری خاصی باشد که بدتر نیز شده و می تواند باعث آسیب به سلامتی انسان و خصوصا کودکان شود.

 

بدون حساسیت

 

در نتیجه اگر دوست دارید از شر این حشرات موذی و موجودات مزاحم خلاص شوید و به خانواده ی خود آسودگی را هدیه کنید به شما پیشنهاد می کنیم از لامپ حشره کش برقی جدید  زپ لایت استفاده کنید.

 

از بین برنده حشرات

 

شما می توانید این حشره کش را به هر کجا که می خواهید ببرید. چه در پارتی های جنگلی و باربیکیو که معمولا در حیاط برگزار می شود چه در مسافرتها و پیک نیک هایتان می توانید از این حشره کش برقی استفاده کنید. همچنین در خود محیط خانه نیز می توانید از آن استفاده کنید.

 

بدون بو

 

بخاطر وجود لامپ LED که در این دستگاه وجود دارد شما می توانید از دو حالت آن استفاده کنید. یک حالت آن نور طبیعی است که محیط را کاملا روشن می کند و حالت دیگر آن حالت چراغ خواب است که حتی می توانید در اتاق فرزندتان نیز از آن استفاده کنید.

 

دوستدار محیط زیست

 

همچنین نور این لامپ LED است که باعث جذب حشرات به داخل خود می شود و آنها را از بین می برد. بدین ترتیب که وقتی حشره نزدیک شد به ملیه های فلزی که حاوی برق قوی است برخورد کرده و از بین می رود.

 

بی خطر

 

این محصول از انواع مدل های دوستدار محیط زیست بوده و هیچ بو و آلودگی برای محیط زیست ندارد. بر خلاف اسپری ها و قرص های حشره کش موجود در بازار هیچ بویی نیز ندارد.

 

 

جابجایی آسان

 

برای دریافت لینک فروش لامپ حشره کش برقی روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 39000 تومان

 خرید

 

دارای حالت چراغ خواب